Medyum Valdes Dolandırıcı Mı?

Mayıs 18, 2022 13 Yazar: Dolandırıcı Medyum

Bildiğiniz gibi yardıma ihtiyaç duyan insanlar medyumlara danışmaktadır. Kimi ücretli kimi ücretsiz olarak yardımcı olduğunu ifade etmektedir. Ancak ücretli veya ücretsiz olsun bazı medyumlar dolandırıcıdır ve insanların umutlarıyla oynarlar. Bunun yanında oldukça büyük meblağlar isteyerek sizleri maddi zarara uğratırlar.

Sizlerin de merak ettiği gibi medyum Valdes gerçek bir hoca mı yoksa dolandırıcı mı?

Bu soruyu net bir şekilde cevaplayabiliriz ki medyum Valdes  Almanya’da ofisi bulunan gerçek bir medyumdur. Hakkında en ufak bir şikayet bulunmayan medyum Valdes hakkında olumsuz görüşleri olanlar ancak yoğunluğundan sitem ediyorlar. Kendisi dünyaca tanınan bir medyum olmasından ötürü yoğun bir iş programı vardır. Bu sebeple de onun ilminden faydalanamayan insanlar oldukça üzülüyorlar. Asistanından randevu alıp aylarca sıra bekleyeni bile varlar.

Medyum Valdes Şikayet

Medyum Valdes hakkında olumlu olumsuz yorum yapabileceğiniz bir çok platform bulunmaktadır. Ona danışan veya hakkında bilgi sahibi olan insanların tek şikayeti oldukça yoğun olmasıdır. Bu sebeple olumsuz bir şikayet görebilmeniz mümkün değildir.

Medyum Valdes’e ulaşabilmenin tek yolu kişisel cep telefonudur. Bu telefon üzerinden ulaşmayı deneyebilir veya kendi web sitesinden soru cevap bölümünde aradığınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Medyum Valdes hakkında merak ettiklerinizi veya tecrübelerinizi bu yazı altında yorumlayabilirsiniz. Tarafsız bir platform olmasından ötürü her yorumu onaylayacağız.